Përgatitja është e thjeshtë, mirëpo edhe rezultatet arrihen shpejt.

E vetmja mënyrë që të hiqni qafe celulitin është kombinimi i ushqimit të shëndetshëm, i aktiviteteve fizike, i pirjes së ujit dhe i tretmanit kozmetik.

Ndërkaq për efekte më të mira dhe më të shpejta ekspertët rekomandojnë këtë përbërje.

E gjitha që ju duhet janë përbërësit, të cilët me siguri i keni në kuzhinën tuaj:

Gjysmë gote kafe

2 lugë sheqer ngjyrë të kafeje

2 deri 3 lugë vaj ulliri.

Image

Përbërësit përzieni dhe qitni në një enë të vogël me kapak.

Pas dushit bëni masazh të mirë zonave kritike me këtë piling natyror dhe shpërlajeni me ujë të vakët.

Për të arritur rezultate të mira, përbërjen përdoreni sa më shpesh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here