6.1 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024
Home MARKETING

MARKETING

Most Read

Çfarë lidhje ka ankthi me tensionin e lartë të gjakut, kujdesi që ju duhet

Tensioni i lartë i gjakut mund të jetë shkatërrimtar për zemrën, trurin dhe veshkat. Përpos kësaj, tensioni i lartë i gjakut shkakton komplikacione të...

Ndryshime radikale: WhatsApp nuk do të jetë më kurrë i njëjtë

Një nga aplikacionet më të njohura të mesazheve, WhatsApp, po prezanton ndryshime të mëdha. Edhe pse funksionet e reja po shtohen vazhdimisht në këtë aplikacion,...

Këto janë disa nga simptomat e mungesës së vitaminës D

Mungesa e vitaminës D ndodh kur trupi juaj nuk merr ose përpunon sasi të mjaftueshme të vitaminës D. Vitamina D ndihmon trupin tuaj të...

Mjekja hedh poshtë “mitin” e njohur për larjen e flokëve që njerëzit ende po bien

Larja e flokëve mund të duket si një punë e përditshme, por një mjeke ka paralajmëruar që të mos i lini pa i larë...