6.1 C
Pristina
Sunday, January 23, 2022
Home KURIOZITETE A mund t’i gjeni tri zilet në kartolinën e Vitit të Ri?

A mund t’i gjeni tri zilet në kartolinën e Vitit të Ri?

Një kartolinë me motive festive ka nxitur debat dhe ka bërë që shumë përdorues të rrjeteve sociale të shfrytëzojnë më shumë trurin, që të gjejnë tri zilet që janë në këtë kartolinë.

Hungarezi Gergely Dudas që njëherit është ideatori i kësaj kartoline dhe njihet si Dudolf, ka kërkuar nga përdoruesit e rrjeteve sociale që t’i gjejnë tri zilet, transmeton Telegrafi.

E shumë prej përdoruesve u janë dashur minuta të tërë që të gjejnë një e lëre më tri, por disa kanë pasur shikim dhe koncentrim më të mirë – duke i gjetur për pak sekonda.

Ndryshe Dudolf është i njohur për sfida të tilla që e kanë bërë të njohur, dhe vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme ku nga përdoruesit e rrjeteve sociale kërkon t’i gjejnë ato, që ai konsideron se i ka “fshehur” në imazhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kështu dukej veshja luftarake Ilire(Foto)

Inforculture.info ju sjellë një fotografi në të cilën shihet veshja të cilën luftëtarët Ilirë e përdornin në luftë Siç...

A e dini pse taksitë kanë ngjyrë të verdhë?

Saherë që keni thirrur taxin për të ju ndihmuar të shkoni më shpejt juve mbase edhe nuk iu ka interesuar të merreni...

Të gjitha të pathënat: Dëmet që i shkakton koronavirusi trupit

Pandemia solli ndryshime edhe për ata që nuk u infektuan, duke shkaktuar ndryshime të mëdha në trupin tonë, nga rënia e flokëve,...

Gjuha shqipe jehon në Netflix

“Arbëria” është një ndër filmat e rinj që liston platforma Netflix. Ndonëse produksioni i këtij filmi ka përfunduar në fund të vitit...

Recent Comments