6.1 C
Pristina
Sunday, June 20, 2021
Home KAFSHËT Pesë momente fantastike gazmore nga bota e kafshëve (VIDEO)

Pesë momente fantastike gazmore nga bota e kafshëve (VIDEO)

BBC Earth postoi në faqen e saj në Facebook pesë nga momentet më të befasishme nga bota e kafshëve.

Arinjtë e fortë polarë, pinguinët dhe luanët madhështorë…Këto janë vetëm disa nga krijesat më mbresëlënëse në këtë botë.

BBC Earth ka bërë një përmbledhje të këtyre kafshëve të mrekullueshme në situata qesharake.

Kënaquni!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Çfarë ndodh me ushqimin që sekuestrohet në aeroport?

Pas një udhëtimi të bukur ku kemi mbledhur shumë sende dhe ushqime që duam t’i sjellim përsëri në shtëpi, mund të përballemi...

Çfarë ndodh nëse fotokopjoni një pasqyrë?

Në video tregohet se pas futjes në skanim të pasqyrës, printeri e lëshon pasqyrën të vendosur në një letër të formatit A4,...

Si u vodh Kupa e Botës në vitin 1983, në Brazil?

Në vitin 1970, ekipi brazilian fitoi kupën për herë të tretë, duke u lejuar për ta mbajtur përgjithmonë kupën origjinale prej ari,...

Si u dënua legjenda Ahmet Golemi me 5 vite burg pse festoi fitoren e Muhamed Ali

Ahmet Golemi, një nga pionierët dhe emrat të shquar të boksit shqiptar që u nda një muaj më parë në moshën 85-vjeçare.

Recent Comments