6.1 C
Pristina
Saturday, February 27, 2021
Home KËSHILLA Ky truk do t’ju ndihmojë t’i hekurosni rrobat më shpejt

Ky truk do t’ju ndihmojë t’i hekurosni rrobat më shpejt

Hekurosjen e rrobave jo të gjithë e kanë qejf. Por edhe pse nuk mund ta shmangim, mund ta bëjmë më të lehtë si proces dhe për këtë ekzistojnë truke.

Ja si t’ia bëni që t’i hekurosni rrobat më shpejt.

Vendosni një letër alumini ndërmjet veshjes që po hekurosni dhe tavolinës së hekurosjes.

Ndërkohë që ju hekurosni njërën anë të rrobave, letra e aluminit do të përcjellë nxehtësinë edhe në anën tjetër dhe rrobat do të hekurosen lehtësisht.

Kjo do të bëjë që të kurseni më shumë kohë, sidomos në mëngjes kur ora fluturon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Këto janë automjetet më gjigante në botë !(Video)

https://youtu.be/d2CjmdMP1BQ?t=49

Ushqimet që duhet t’i konsumoni nëse vuani nga anemia

Anemia mund t’ju bëjë të ngadalshëm dhe të nevrikosur. Edhe pse rastet dallojnë, shpeshherë anemia mund të ndërlidhet me mungesën e materieve...

”U vodh kanga nga zemra e kombit, shpërtheu në vaj të dikuem mjerimit,..”

KANGA QË S'KUPTOHETMelodisë kombëtareU vodh kanga nga zemra e kombit,shpërtheu në vaj të dikuem mjerimit,këndoi ujen...

Recent Comments