Cili ishte plani? Tragjedia e Otrantos, masakra e Levanit, përgjakja e Cërrikut…

1997 pjesa e dytë Pavarësisht se kanë kaluar 23 vjet dosja e marsit 1997 vazhdon të qëndroj e mbyllur dhe shumë ngjarje ende të errëta…

Çfarë ndodhi në Vlorë e Tiranë ? Tragjedia e Levanit, Otrantos… Pergjakja e Cerrikut…. roli i nëndheshëm i Greqisë dhe ndërhyrja e kryeministres turke… reporti i Bashkim Gazidedes per nderhyrjen e agjenturave te huaja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here