6.1 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022
Home KËSHILLA Ilaçi që zhduk zbokthin

Ilaçi që zhduk zbokthin

I keni provuar të gjitha medikamente kundër zbokthit dhe nuk keni gjetur shërim?

Nëse jeni mërzitur nga ky problem atëherë ky ilaç natyral është i krijuar pikërisht për ju.

Përbërësit:

– dy lugë kafeje ekstrakt të trumzës

– dy lugë kafeje ekstrakt të rozmarinës

– ½ gotë ujë të distiluar

– ½ gotë uthull molle

Të gjithë përbërësit vendosni në një enë të sterilizuar të qelqit dhe përziejeni mirë. Ngroheni furrën në 250 gradë dhe vendoseni enën brenda deri sa uji të avullojë.

Këtë përzierje shfrytëzojeni në vend të shampos. Mos harroni të vendosni nga kjo përbërje para se të flini.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kush mund të trajtohet me ilaçin e ri të kancerit dhe kur

Në vitin 2020, rreth 340 mijë njerëz vdiqën nga kanceri i zorrës së trashë. Tani një trajtim i ri që jep shpresë...

Vendi i neglizhuar për 90 vjet, ishte shtëpia e disa prej njerëzve më të hershëm të Britanisë

Sëpatat e dorës të gjetura në një shtrat lumi në Anglinë juglindore, kanë zbuluar një nga komunitetet më të hershme, të njohura...

Gjethet e kësaj bime janë më të dobishme nga sa mendoni

Shumica prej nesh kanë një qëndrim të qetë kur bëhet fjalë për të pikturuar një fotografi për veten tonë. Dafina është një...

Leka i Madh, duke qenë djal i Olimpias të Epirit, ilirishten e kishte gjuhë amtare

Leka i Madh, duke qenë djal i Olimpias të Epirit, ilirishten e kishte gjuhë amtare. Maqedonishtja e vjetër ka qenë vetëm një...

Recent Comments