6.1 C
Pristina
Tuesday, May 17, 2022
Home VIDEO Për çfarë shërben kjo dorezë në veturën tuaj, miliona njerëz nuk e...

Për çfarë shërben kjo dorezë në veturën tuaj, miliona njerëz nuk e dinë përgjigjen

Në rrjetet sociale, shpesh zbulojmë funksionet e fshehura të gjërave që i përdorim gabimisht me kalimin e viteve, dhe kështu një vajzë së fundmi zbuloi se për çfarë shërbejnë në të vërtetë dorezat e makinave mbi dritare.

Një grua postoi një video në TikTok në të cilën ajo tregoi se si përdoret në të vërtetë doreza në makinë dhe në atë mënyrë mblodhi më shumë se 7.1 milion shikime.

Ajo tregon se kjo mund të mos funksionojë njësoj në çdo makinë, por ia vlen të kontrolloni nëse dorezat e makinës suaj mund të rregullohen në këtë mënyrë.

Shumë përdorues të TikTok u tronditën nga kjo veçori, duke pranuar se nuk do t’u kishte shkuar kurrë në mendje.

https://video.gjirafa.com/embed/1-mp4-29?autoplay=true&c=1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Turma që iu fut valles deri në vdekje: Murtaja e kërcimit që tronditi Strasburgun

Në vitin 1518, një “'murtajë kërcimi" bëri që banorët e qytetit francez Strasburg, që thuhet se kërcenin në mënyrë të pakontrolluar për...

Nga e hëna në të diele, mësoni oraret më të mira për të postuar në Instagram

Mediat sociale vërshojnë jetën tonë! Patjetër që për të hyrë në procesin e leximit të këtij artikulli, ju keni llogarinë tuaj personale...

Ilaçi që zhduk zbokthin

I keni provuar të gjitha medikamente kundër zbokthit dhe nuk keni gjetur shërim? Nëse jeni mërzitur nga ky problem...

Nëse bojleri juaj bën këtë zhurmë, hiqeni menjëherë nga priza

Në rast shpërthimi, bojleri mund të shkaktojë dëme të mëdha materiale apo edhe të marrë jetë. Sipas ekspertëve, bojleri mund të shpërthejë...

Recent Comments