6.1 C
Pristina
Wednesday, December 1, 2021
Home Uncategorized Cilën tullumbace mban djali?

Cilën tullumbace mban djali?

Ngacmuesit e trurit jo vetëm që supozohet të ju argëtojnë, por ata mund të përmirësojnë edhe shëndetin mendor

Megjithatë, një sy i mprehtë, ka aftësi të mira matematikore e vëmendja ndaj detajeve është e rëndësishme dhe pak njerëz mund t’i zgjidhin enigmat në fillim.

Më poshtë, ju sjellim një sfidë, të publikuar nga Bright Side, në të cilën përpiquni të testoni aftësitë tuaja.

Cilën tullumbace mban djali?

Nëse nuk arritët ta gjeni, rezultatin e keni më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Shmangni këto ushqime për një bark të sheshtë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga tre ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë! Djegia...

Ushqimet që e rrisin tensionin e lartë të gjakut

ensioni i lartë i gjakut mund të jetë shkatërrimtar për zemrën, trurin dhe veshkat. Përpos kësaj, tensioni i lartë...

Formula e saktë që ju llogarit sa orë duhet të flini

Për shumë njerëz, koha e zgjimit është e njëjtë, por koha e fjetjes ndryshon në varësi të jetës sociale, orarit të punës...

A mund ta gjeni insektin që e ka ngjyrën ndryshe nga të tjerët

Këtë herë do të testoni shikimin tuaj me një figurë ku shihen disa insekte njësoj, por njërës prej tyre i ndryshon pak...

Recent Comments