6.1 C
Pristina
Friday, June 18, 2021
Home KAFSHËT “Kjo është fusha ime”, luftë për “pushtet” mes dy arinjve (FOTO+VIDEO)

“Kjo është fusha ime”, luftë për “pushtet” mes dy arinjve (FOTO+VIDEO)

Ky është momenti kur dy arinj të mëdhenj në New Jersey grinden me njëri-tjetrin.

Corey Bale nga Frankford regjistroi momentin kur dy arinjtë konfliktohen.

Kafshët qëndronin në këmbët e pasme ndërsa luftonin me njëri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Bukuri arbëreshe në sytë e një fotografi legjendar

MARIO TESTINO KUJTON ORIGJINËN... As fotografi shumë i njohur i modës, Mario Testino, nuk i ka rezistuar tundimit përballë...

RRlTENl shpejtësinë e internetit me këtë truk të thjeshtë

Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të h umbur pa internet. ProbIemet me...

Vetëm 1 në 5 persona mund të gjejnë gabim në këtë foto: A mund ta gjeni edhe ju?

Diçka që nuk mund të mjaftojnë kurrë janë mashtruest e trurit. Tani, të rinjtë e sotëm preferojnë të rrijnë...

Ku gjendet qyteti ilir Damastion?

Qyteti Damastion për të cilin janë bërë përpjekje të shumta që të lokalizohet përmendet të gjeografi dhe historiani i antikitetit Straboni (vitet...

Recent Comments