6.1 C
Pristina
Wednesday, January 20, 2021
Home KËSHILLA Ide krijuese për filxhanin e kafesë

Ide krijuese për filxhanin e kafesë

Nëse ju pëlqen kafeja, atëherë e njihni ndjesinë e shijimit të saj teksa e rrufitni në filxhanin tuaj të parapëlqyer.

Në raftin e kujtdo gjendet një filxhan që dallon nga të tjerët, sepse është i veçantë, ka një domethënie apo me të, kafeja shijon më shumë. Ju mund të blini filxhanë të bukur, por edhe mund t‘i personalizoni, duke shtuar detaje apo zbukurime.

Në këtë material ju propozojmë ide të bukura e të thjeshta, të cilat mund t’i realizoni në më pak se dhjetë minuta. Shijojeni kafenë në filxhanin tuaj tashmë të ri!

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-

coffee-
Previous articleArt në xham
Next articleSi të realizoni një llambë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Shqiptarët në perandori sipas këndvështrimit turk

ANA TJETËR E TË SHIKUARIT /PASKTHIMNë monografinë të tij ‘’Shqiptarët në Perandorinë Osmane’’ studiuesi Nexhip P. Alpan...

Kështjella dardane shumë shtresore e Gërqinës së Gjakovës

Shkruan; Haxhi MEHMETAJKështjella thirret më fjalën e vjetër shqipe Gjytet dhe për herë të parë është identifikuar...

Fotografi të rralla: Gjakova gjatë luftës së dytë botërore, viti 1941

Fotografit jan bërë nga Ottorino Murari dhe gjindën në arkiv të Alberto Castaldini-tNga libri "Palaver: Vita quotidiana in Kosovo: diario fotografico...

Milan Sufflay për kufijtë e shqiptarëve në Mesjetë: Mali i Zi, fëmijë i llastuar i Shqipërisë

Etnosi i shqiptarëve është i një lashtësie të madhe dhe me këmbëngulje (vitale) në Ballkan. Për më shumë se njëmijë vjet e...

Recent Comments