6.1 C
Pristina
Friday, January 22, 2021
Home KAFSHËT Ja cilat janë kafshët më të mëdha në botë

Ja cilat janë kafshët më të mëdha në botë

Është e pabesueshme që ekzistojnë kafshë kaq të mëdha. Ato kalojnë përmasat normale fizike të çdo kafshe në llojin e tyre. Madje disa kanë hyrë në librin e rekordeve “Guinness”.

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

4-angli

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

A janë puçistë shqiptarët?

"SULLTANI I FUNDIT"Nga: Michele De Grece (fragment nga romani historik “Sulltani i fundit” mbi puçin në Perandorinë...

Simon Rrota: Si i mbrojti ushtria turke kristianët e Shkodrës

KUJTIMET E PIKTORITMarrëdhëniet e katolikëve e muslimanëve në Shkodrën e fillimshekullit të 20-të…Duhet...

Nëna luaneshë sulmohet dhe përleshet me qentë e egër për ta shpëtuar këlyshin

Shalin Fernando ishte duke vizituar një zonë malore në Botswana, kur pa një luaneshë me të voglin, që ishte rrethuar prej një...

Lëngu i qepës, zgjidhja ideale për pastrimin e organizmit

Lëngu i qepës është një pije jo shumë e përhapur dhe me shumë gjasë e padëgjuar.Ky lëng ka një përdorim tërësisht mjekësor...

Recent Comments