6.1 C
Pristina
Tuesday, January 25, 2022
Home SHKENCË/TECH Disa “hile“ të papara që mund t’i bëni me celularin tuaj dhe...

Disa “hile“ të papara që mund t’i bëni me celularin tuaj dhe nuk i dinit

Celulari ynë është bërë një mjet super i nevojshëm për jetën tonë.

Ne e marrim atë kudo dhe për të thënë të vërtetën, është shumë më tepër sesa një celular për të dërguar dhe marrë mesazhe shkrusn meganews.al.

Aktualisht ka kaq shumë karakteristika, aplikime dhe është pothuajse aq i mirë sa një aparat fotografik profesional kur bëhet fjalë për kapjen e momenteve të paharrueshme.

Por a e dini se ka shumë hile dhe funksione për të cilat mijëra njerëz nuk janë në dijeni?

Mos u shqetëso, bëhu ekspert pasi të shikosh këtë video interesante:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Do habiteni/Receta që mban zemrën e shëndetshme

Limoni dhe hudhra përdoren zakonisht për të marinuar mishin ose për t’i shtuar më shumë shije sallatës. Por duket...

Nën këmbët tona, shkencëtarët zbulojnë shenja të një strukture të fshehur brenda bërthamës së Tokës

Shkencëtarë kanë zbuluar shenja të një strukture të fshehur brenda bërthamës së Tokës. Duke folur për këtë zbulim ata janë shprehur se...

“Gjuha shqipe është më e vjetër se greqishtja dhe latinishtja”

Në librin “Etnologjia e Shqiptarëve” , Kristo Frashëri na e paraqet zbërthimin që Sami Frashëri i kishte bërë...

Darka e Lamës!

Siç dihet nga e kaluara jonë e lashtë ndër vite, shqiptarët kanë trashëguar doke dhe tradita të sakrifikimit, përkujtimit, gëzimit dhe falenderimit.

Recent Comments