Categories: Uncategorized

E mahnitshme:Fermerët shpëtojnë një dre nga pellgu i ngrirë(Video)

Në një video tensionuese e cila është postuar në rrjetin social facebook ,shihet një fermer i cili futet në akull, pellg të ngrirë me qëllim që të shpëtojë një dre,shkruan InforCulture.info

Dreri i cili duket i lodhur, kishte mbetur në mes të akullit dhe nuk kishte mundur të dilte në sipërfaqe.

Fermerit edhe pse i duhet të rrezikojë edhe veten,nuk heq dorë nga shpëtimi i drerit.

Dreri duket i frikësuar,por me tentativat këmbëngulëse të fermerit arrin të dalë në sipërfaqe.

Shikojeni videon interesante dhe tensionuese se si shpëtohet dreri:/Inforculture.info

In For Culture

Recent Posts

Propozimi amerikan në ’45: Shqipëria të japë Shkodrën e të marrë Kosovën…

“Shqipëria të marrë pjesë nga Jugosllavia e Jugut me popullsi shqiptare dhe ta kompensojë atë…

1 day ago

Ide për shkrepje fotografish kreative (FOTO)

Fotografitë, si në letër e po ashtu edhe digjitale mund të shkatërrohen. Por emocionet dhe…

1 day ago

Stela e ushtarit ilir Bato nga Kaliqani i Istogut

Shkruan: Haxhi Mehmetaj Nga ky mbishkrim kuptojmë që kemi të bëjmë më një monument varri…

2 days ago

Hebrenjtë në Shqipërinë e besës

Kastriot Kotoni Popujt e Mesdheut kanë pikëtakimet e tyre të hershme qysh në ngjizjen e…

2 days ago

Konsumoni 2 mollë në ditë, ja çfarë do ndodh me organizmin

Nëse ekziston një frut që të bën shumë mirë ajo është molla. Nuk është ekzagjerim.…

2 days ago

Keni probleme me tretjen? Ja formula ideale

Konstipacioni, plogështia dhe problemet me stomakun janë shenja paralajmëruese që sistemi tretës nuk po funksionon…

2 days ago