6.1 C
Pristina
Monday, January 25, 2021
Home KAFSHËT E pazakontë: Macja dhe Dhelpra luajnë së bashku (Video)

E pazakontë: Macja dhe Dhelpra luajnë së bashku (Video)

Një takim i rastësishëm i një macje dhe një dhelpre në rrugë, habiti një kalimtar rasti dhe filmon takimin e tyre. /InforCulture.info

Takimi në mes të maces dhe dhelprës  duket se ishte i habitshëm edhe për ato të dyjat, sikur nuk ishin rastisur më parë në një situatë të tillë.

Pas ‘njoftimit’ të shkurtër me njëra tjetrën duke qëndruar përballë, duket sikur shoqërohen dhe fillojnë një ‘lojë’ simpatike duke ndjekur njëra tjetrën. /inforculture.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

”Mos më thoni se s’vjen më, Do e pres te pragu i derës,..”

MOS MË THONI ...Mos më thoni se vdiq,Mos më thoni se nuk është më,I miri e...

Në Shkurt 1939, në Madison Square Garden të New York-ut rreth 20,000 simpatizantë nazistë morën pjesë në një tubim të organizuar nga German American...

Nga Sokol NeçajGrupi i njohur German American Bund (Bund gjermanisht është "aleancë") ishte një nga grupet më...

Ja pse macet e pastrojnë vetën pasi t’i përkdhelni

Kafshët më të preferuara janë macet dhe qentë. Edhe pse qentë e fitojnë sfidën me macet është për t’u thënë se macet...

Mos e mbani teshtimën ! Ky është rreziku

Nëse jeni gati duke teshtitur, edhe nëse jeni në një vend të qetë, mjekët rekomandojnë që ta nxirrni teshtimën. Një 34-vjeçar nga...

Recent Comments