6.1 C
Pristina
Monday, January 18, 2021
Home SOCIALE Anthony Hopkins luan piano për macen e tij e cila po e...

Anthony Hopkins luan piano për macen e tij e cila po e shoqëron në izolim(Video)

Të mërkurën, aktori 82-vjeçar Anthony Hopkins ndau një video të vetë-izolimit për shkak të pandemisë koronavirus, shkruan InforCulture.Info

Ai shihet në video duke luajtur piano për macen e tij, Niblo. Në video, Hopkins përqendrohet në një moment duke buzëqeshur dhe duke bërë kontakte të syve me këtë “mik” të tij, i cili duket i kënaqur nga muzika live.

“Niblo është duke u siguruar që unë të qëndroj i shëndetshëm ,dhe në këmbim kërkon ta argëtoj atë…”-shkruan aktori poshtë videos

Kjo video e cila u bë virale në internet ,është edhe një tregues i mire që kafshët janë miq të mirë,dhe nuk të lënë ta ndjesh vetminë e monotoninë as në kohë krizash./InforCulture.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë, Zvicra do t’ju habisë me çmimin

Nëse keni në plan një prerje flokësh, Zurihi asnjëherë nuk është vendi që duhet ta bëni këtë.Një analizë...

E pabesueshme, por këta njerëz ekzistojnë vërtetë(Foto)

Të gjithë mund të kemi gjëra që nuk na pëlqejnë te vetja.Por këta njerëz, fatkeqësisht kanë pasur deformime...

10 rrugët më të rrezikshme në botë(Foto)

Nga rrugët e vështira malore plot me dëborë dhe shtigje të rrëmbyeshme me ndërprerje, e deri te rrugët zigzage të shkretëtirës apo...

Restoranti ku shërbejnë robotët

Që nga viti 2010, në Bangkok të Tajlandës, restoranti japonez Hajime tërheq mijëra klientë për veçantinë e tij: pijet dhe ushqimin, klientëve...

Recent Comments