Një tjetër truk gjenial u shfaq në rrjetet sociale – si të qëroni shpejt një vezë të zier pa djegur duart. Siç shihet në video, ju duhet një gotë dhe pak ujë i ftohtë.

Brenda gotës me ujë vendosni vezën dhe më pas tundeni fort disa herë. Rezultati është mbresëlënës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here