Në videon e mëposhtme e cila është publikuar në youtube nga kanali Fakteinteresante do të kuptoni disa “sekrete” të cilat ndoshta nuk i keni ditur, shkruan InforCulture.info

Pse policët prekin gjithmonë pjesen e pasme të makinës tuaj kur ato u thonë te hapni krahun? Pse nuk duhet asnjeherë të pini në një gotë të ofruar nga policët dhe cfare do te thote nese ju gjeni nje gje te tille ne makinen tuaj pasi keni folur me nje polic?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here