6.1 C
Pristina
Friday, July 1, 2022
Home KAFSHËT Videoja e maces duke takuar foshnjën emocionoi më shumë se një milion...

Videoja e maces duke takuar foshnjën emocionoi më shumë se një milion njerëz

Macja Jules ka qenë prej kohësh e dashura e vetme në familje dhe njohja e saj me vogëlushen, Olivia nuk mund të kishte shkuar më mirë.

Kur prindërit e vendosën në dysheme, Jules iu afrua menjëherë foshnjës dhe mezi priste ta nuhaste.

Kur u vendosën në divan, Jules e bëri të qartë se ajo ishte tani mbrojtësja e Olivias.

Regjistrimi është parë 1.5 milion herë

https://v16-web.tiktok.com/video/tos/useast2a/tos-useast2a-ve-0068c004/1ae37bc0b7f547e3818e3898cfd95da2/?a=1988&br=2562&bt=1281&cd=0%7C0%7C1%7C0&ch=0&cr=0&cs=0&cv=1&dr=0&ds=3&er=&expire=1651853567&ft=lcQHiHPVMyq8ZwBgmwe2NDiJyl7Gb&l=202205061011380102230790211C00E97F&lr=tiktok_m&mime_type=video_mp4&net=0&pl=0&policy=3&qs=0&rc=MzhkN2Y6ZmdpPDMzNzczM0ApOWU0OzwzNmU8N2c3NGVpNGdraDJhcjRnZDRgLS1kMTZzc2EuXjFhYjMtNTIwMTAyLzY6Yw%3D%3D&signature=e1cae888b6356b22276eaf94f630cadc&tk=0&vl=&vr=

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

“Apollonia është qytet grek”/ Akademiku Baçe: Shqiptarët s’kanë gjak 100% të pastër

Akademiku Apollon Baçe, thotë se në një libër që ia dedikon gjyshit, kujton se ai i mësoi se fjala komb shkruhet me...

Teknologjia e re ushtarake izraelite – forcat speciale mund të shohin edhe përmes mureve

Teknologjia e re ushtarake izraelite u jep mundësinë forcave speciale të zbulojnë objekte dhe njerëz edhe pas mureve duke përdorur një algoritëm...

Identiteti dardan është nyja kryesore e identitetit shqiptar

Shkruan: Teuta RekaVirgjili thotë për ILIUM-in: “O Patria, o diuom domus Ilium dhe Incluta bello moenia Dardanidum” që do të thotë: “O...

Përsëritet historia e ‘Titaniku-t’/ Anija me 2000 persona përplaset me ajsbergun

Norvegji- Përsëritet historia e mbytjes së Titanikut, nmgjarje që ndodhi në vitin 1912. Së fundmi një anije lundrimi u përplas...

Recent Comments