6.1 C
Pristina
Wednesday, December 1, 2021
Home KAFSHËT Macja me 4 veshë bëhet e famshme në Instagram

Macja me 4 veshë bëhet e famshme në Instagram

Një mace e lindur me 4 veshë po bëhet shumë e famshme në Instagram, me fansat që rriten me mijëra brenda ditës.

Midas ka mbi 20.000 ndjekës në rrjetin social, vetëm 3 javë pas hapjes së profilit.

Macja jeton në Turqi, në një familje që përveç saj, ka edhe dy qen.

Sha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Mbi 80% e shoferëve dështojnë, kush ka përparësi në këtë rast?

Ndodh jo rrallë që qofshin shoferët, çiklistët apo këmbësorët, nuk thonë me zë të lartë “kush ia ka dhënë lejen këtij?”

5 gabime që bëni gjatë përdorimit të telefonit që mund të jenë fatale për shëndetin

1- Të flini me celularin pranë Një celular në vetvete është një transmetues dhe marrës elektromagnetik i cili lëshon...

Pse nuk përmendet bora askund në Kuran?

Në librin e shenjtë të myslimanëve Kuranin, nuk përmendet bora, por përmenden terma të tjerë që tregojnë të ftohtët dhe acarin. Kurani...

‘Ali Pashë Tepelena u tradhtua nga njeriu më i afërt i tij’, çfarë shkruante gazeta franceze më 1822

“Le Moniteur Universel” ka botuar, të hënën e 25 marsit 1822, në ballinë, një shkrim në lidhje me vrasjen e Ali Pashë...

Recent Comments