6.1 C
Pristina
Monday, May 16, 2022
Home KAFSHËT Ai filmoi rreth 80 qen që u futën në oborr, por ngjarja...

Ai filmoi rreth 80 qen që u futën në oborr, por ngjarja nuk mbaroi siç kishte shpresuar

Kur themeloi Sawnee Dog Retreat, Rawson Livezey nuk e kishte idenë se sa shumë do t’i sillte argëtimi i përditshëm.

Në parajsën e tij të vogël, shpesh ka dhjetëra qenë të vegjël dhe gjëja e tyre e preferuar është hyrja në oborr.

Pastaj të gjithë qentë vrapojnë në një hapësirë të madhe ku mund të luajnë, dhe skena është aq e zgjuar sa Rawson filloi ta filmonte.

Një ditë vendosi një aparat fotografik dhe hapi derën dhe 85 qen vrapuan në oborr. Teksa shumica prej tyre vrapuan me zgjuarsi mbi kamerën, Cooper-i i ëmbël u përplas drejt e në të.

Për fat të mirë, gjithçka shkoi pa pasoja. “Ai menjëherë u hodh brenda dhe vazhdoi të luante”, tha Rawson The Dodo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Turma që iu fut valles deri në vdekje: Murtaja e kërcimit që tronditi Strasburgun

Në vitin 1518, një “'murtajë kërcimi" bëri që banorët e qytetit francez Strasburg, që thuhet se kërcenin në mënyrë të pakontrolluar për...

Nga e hëna në të diele, mësoni oraret më të mira për të postuar në Instagram

Mediat sociale vërshojnë jetën tonë! Patjetër që për të hyrë në procesin e leximit të këtij artikulli, ju keni llogarinë tuaj personale...

Ilaçi që zhduk zbokthin

I keni provuar të gjitha medikamente kundër zbokthit dhe nuk keni gjetur shërim? Nëse jeni mërzitur nga ky problem...

Nëse bojleri juaj bën këtë zhurmë, hiqeni menjëherë nga priza

Në rast shpërthimi, bojleri mund të shkaktojë dëme të mëdha materiale apo edhe të marrë jetë. Sipas ekspertëve, bojleri mund të shpërthejë...

Recent Comments