6.1 C
Pristina
Tuesday, May 17, 2022
Home RETROSPEKTIVË Retrospektivë: Fotografi të rralla të qytetit të Korçës, viti 1917

Retrospektivë: Fotografi të rralla të qytetit të Korçës, viti 1917

Fotografitë janë postuar në FaceBook, nga Rafet Kadriu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Sa do të kushtonte ndërtimi i piramidës ditët e sotme

Piramidat egjiptiane janë një trashëgimi e rëndësishme arkitekturore historike e vendit, duke tërhequr turistë dhe eksplorues nga e gjithë bota. Ekspertët vendosën...

Mos ia mësyni për pushime këtij vendi nëse e pini cigaren, iu ndalohet

Pushuesit e plazheve të Barcelonës nuk do të përballen më me mbetje cigaresh apo edhe me pirjen pasive të saj, pasi qyteti...

Goditja në tru – Pacientët më të rinj mund të kenë rrezik të dyfishtë të kancerit, thotë hulumtim i ri

Çdo goditje është një tragjedi e mundshme në zhvillim dhe çdo vit mjekët po zhvillojnë trajtime më efikase për goditjet në tru.

‘Porta e Alienëve’ foto e publikuar nga NASA që çmendi rrjetet sociale

Eksplorimi i planetit Mars nga njerëzimi, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmëndjes për vite me radhë. Por një...

Recent Comments