6.1 C
Pristina
Monday, May 16, 2022
Home VIDEO Nga teknologjia më e fundit e raketave, deri te nëndetëset e fshehta...

Nga teknologjia më e fundit e raketave, deri te nëndetëset e fshehta dhe sistemet e luftës elektronike, këto janë disa nga armët më të avancuara ruse (Video)

Si një nga tre superfuqitë e botës, Rusia i kushton një vëmendje të vëçantë ushtrisë së saj duke e pajisur atë me të gjitha mjetet e nevojshme në rast konflikti. Ata janë shpesherë të parët në dizenjimin e armëve dhe automjeteve të reja ushtarake.
Nga teknologjia më e fundit e raketave, deri te nëndetëset e fshehta dhe sistemet e luftës elektronike, këto janë disa nga armët më të avancuara ruse.

/Fakte Interesante

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Turma që iu fut valles deri në vdekje: Murtaja e kërcimit që tronditi Strasburgun

Në vitin 1518, një “'murtajë kërcimi" bëri që banorët e qytetit francez Strasburg, që thuhet se kërcenin në mënyrë të pakontrolluar për...

Nga e hëna në të diele, mësoni oraret më të mira për të postuar në Instagram

Mediat sociale vërshojnë jetën tonë! Patjetër që për të hyrë në procesin e leximit të këtij artikulli, ju keni llogarinë tuaj personale...

Ilaçi që zhduk zbokthin

I keni provuar të gjitha medikamente kundër zbokthit dhe nuk keni gjetur shërim? Nëse jeni mërzitur nga ky problem...

Nëse bojleri juaj bën këtë zhurmë, hiqeni menjëherë nga priza

Në rast shpërthimi, bojleri mund të shkaktojë dëme të mëdha materiale apo edhe të marrë jetë. Sipas ekspertëve, bojleri mund të shpërthejë...

Recent Comments