6.1 C
Pristina
Sunday, January 23, 2022
Home KURIOZITETE Numri i kuajve që gjeni në foto është një tregues për inteligjencën...

Numri i kuajve që gjeni në foto është një tregues për inteligjencën tuaj

Numri i kuajve që shihni në foto tregon shumë për personalitetin dhe në veçanti, sa i zhvilluar është koeficienti juaj i inteligjencës.

Nëse arrini të shihni të gjithë kuajt në këtë imazh të Doolittle, urime: Kjo është një shenjë që i merrni seriozisht edhe sfidat më të thjeshta dhe i kushtoni gjithë vëmendjen arritjes së performancës më të mirë të mundshme.

Nëse arritët t’i gjenit të 5 kuajt që janë të rrethuar në foton më poshtë, vlerësoheni mbi mesataren dhe ky është një tregues mjaft pozitiv për IQ tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Vitamina D mund të mbrojë trupin nga disa lloje të kancerit

Të pasurit e një niveli të ulët vitamine D mund të lidhet me një risk më të lartë për zhvillimin e disa...

Simbolet që përdori principata e Kastriotëve

NGA: GJON KEKA Në kuadër të simboleve të kombit tonë arbëror europian më i rëndësishëm është konsideruar simbili i Principatës...

Takimi me diktatorin Enver Hoxha e çoi në ekzekutim/Historia e trishtë e Sebiha Kasamatit

Marrëdhënia e grave me shkencën është karakterizuar gjithmonë nga një rrugë e përpjetë qoftë në sferën kulturore, qoftë në atë profesionale. Për...

Në gjurmët e alfabetit 500 vjeçar të shqipes te arbëreshët e Rusisë

Në jug të Rusisë është zbuluar një monument arkeologjik që dokumenton shkrimin e vjetër në gjuhën shqipe dhe kjo është e mahnitshme!

Recent Comments