6.1 C
Pristina
Wednesday, December 1, 2021
Home KURIOZITETE Njerëzit më me fat të kapur në kamera (Video)

Njerëzit më me fat të kapur në kamera (Video)

Nëse ky moment nuk do të ishte filmuar, askush nuk do ta kishte besuar! Sot kemi përzgjedhur disa nga momentet më të cmendura të filmuara ndonjëherë, shikojeni videon deri në fund dhe ju garantoj që do të mbeteni pa fjalë.

Fakte Interesante

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Si e shpjegon Barleti emrin e Krujës…

Në librin “Rrethimi i Shkodrës”, botuar në 1504, Barleti shënon: “Na patën rënë në dorë disa shkrime, më tepër...

“Sarajevë, moj motër”, si u fut Nënë Tereza në teatrin e Bosnjes

Libri surprizë i Ylli Polovinës, botuar në Prishtinë Në 324 faqet e librit më të ri të Ylli Polovinës,...

Mbi 80% e shoferëve dështojnë, kush ka përparësi në këtë rast?

Ndodh jo rrallë që qofshin shoferët, çiklistët apo këmbësorët, nuk thonë me zë të lartë “kush ia ka dhënë lejen këtij?”

5 gabime që bëni gjatë përdorimit të telefonit që mund të jenë fatale për shëndetin

1- Të flini me celularin pranë Një celular në vetvete është një transmetues dhe marrës elektromagnetik i cili lëshon...

Recent Comments