6.1 C
Pristina
Monday, October 18, 2021
Home Uncategorized “Identik me jetën reale”, videoloja e PlayStation 5 që po habit fansat

“Identik me jetën reale”, videoloja e PlayStation 5 që po habit fansat

Videoja e “Ride 4”, videolojë e re për PlayStation 5, Xbox Series X dhe PC, është bërë virale dhe duket njësoj si në jetën reale.

Kjo lojë është prodhuar nga italianët Milestone, me seli në Milano, dhe në të gjenden 34 pista nga e gjithë bota, si dhe 250 motorë nga 22 marka, përfshi Honda, Suzuki dhe Yamaha.

Grafika e jashtëzakonshme e lojës bën që çdo detaj të duket real, duke mahnitur fansat e videolojrave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Këngë për lisin me rrënjë shekullore, Aristidh Kolën e shqiptarisë

Nga: Abdurahim Ashiku Meditime me një pikë loti rrudhave të jetës Në 15-vjetorin e IKJES Të...

Krapi Koi, nga tryeza deri te simboli i statusit: Përse ky peshk vlen deri në dy milionë dollarë

Koi në Japoni është simbol i dashurisë dhe i miqësisë Vitin e kaluar Krapi koi është shpallur peshk kombëtar...

Ndërtimet më ekstreme në planet (Video)

Nga ndërtimi i një hekurudhe në nxehtësinë e vrastare të shkretëtirës deri në rinovimin e një stacioni kërkimor në një nga vendet...

Wilhelm Röntgen, gjerman që zbulou rrezet-x, fizikanti që tejpërçoi brenda nesh shikimin

Ai ishte një prej atyre mendjeve krijuese, pasioni dhe përkushtimi i të cilit i dhuroi botës një dimenison të ri njohës, e...

Recent Comments