6.1 C
Pristina
Monday, October 25, 2021
Home KURIOZITETE Fotografitë që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë!

Fotografitë që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë!

Gjëra të panumërta mund të ndikojnë se si do të duket një fotografi. Ndriçimi, këndi, etj, janë gjërat mund të ndikojnë te një imazh.

Në raste të rralla, këto variabla përafrohen në mënyrë perfekte dhe lind një lojë ngacmuese e trurit. Pavarësisht nëse është një hije që krijon përshtypjen se laptopi juaj është palosur ose një reflektim që e bën gjysmën e një ndërtese të duket në zhdukje, fotografitë janë të paparashikueshme.

Më poshtë ju sjellim disa imazhe, të publikuara nga Bright Side, të cilat mund të ju hutojnë.

15 fotografi që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë
15 fotografi që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë
15 Pics That Your Brain Will Have a Hard Time Processing
15 fotografi që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë
15 fotografi që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë
15 fotografi që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë
15 fotografi që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë
15 fotografi që truri juaj do ta ketë të vështirë t’i përpunojë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

A e dini historinë e mozaikut ‘Bukuroshja e Durrësit’?

Mozaiku “Bukuroshja e Durrësit” u zbulua në vitin 1918 nga arkeologu austriak Kamilo Prashniker dhe daton në shekullin e katërt para Krishtit....

”Kthjelltësia a qiellit shkoi me diellin, me lulet, me verën..”

BORA Kthjelltësia a qiellit shkoi me diellin, me lulet, me verën. Vjeshta e trishtueshme erdhi dhe iku. Tani...

Historia/Njihuni me dy njerëzit që mund të kishin parandaluar Luftën e Parë Botërore

Ne jemi larg dëshirës për luftë. Përderisa po zhvillohen negociata me Austrinë për llogari të Serbisë, trupat e mia nuk do të...

Zbulohet letra e rrallë e Skënderbeut në arkivat e Shuteriqit

Gjergj Kastriot Skënderbeu nuk ishte vetëm Atleti i Krishtit, njeriu që mbajti larg dyerve të Europës Perandorinë Osmane, por edhe një njeri...

Recent Comments