6.1 C
Pristina
Friday, September 24, 2021
Home KAFSHËT Qeni e mbron fëmijën e familjes në mënyrën më të ëmbël

Qeni e mbron fëmijën e familjes në mënyrën më të ëmbël

E qeshura dhe emocionet shkaktohen nga një video me një qen tepër protektiv, i cili qëndron pranë një foshnje dhe nuk e lë as nënën e tij ta prekë.

Kjo video u filmua në Fort Worth, Teksas dhe u postua në Tik Tok.

Qeni i zi është në divan dhe pranë tij është shtrirë foshnja 8 muajshe.

Nëna përpiqet ta mbajë foshnjën e saj, por sa herë që ajo shtrin dorën drejt tij, qeni e bllokon atë me këmbën e tij.

No description available.

“Toby e do këtë krijesë të vogël,” shkroi Eryn Ferguson-Billings, duke shtuar hashtagun #BestFriendsForever (miqtë më të mirë për gjithçka).

Videoja me qenin, e cila sillet shumë mbrojtëse ndaj foshnjës është bërë virale.

VIDEO KËTU

https://video.gjirafa.com/qeni-mbron-femijen-e-familjes-ne-menyren-me-te-embel-mp4-2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Robert De Niro dhe Al Pacino kanë gjatësi të trupit gati të njejtë, por në filmin ‘Irishman’, De Niro duket gjigant..

Daut Dauti Robert De Niro dhe Al Pacino kanë gjatësi të trupit gati të njejtë, por në filmin 'Irishman',...

OBSH: Ndotja e ajrit vret shtatë milionë persona në vit

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka fuqizuar të mërkurën udhëzimet e reja për kualitet të ajrit, duke thënë se ndotja e ajrit është...

Balli Kombëtar i kërkonte Amerikës në prill 1945 të rrëzojë Enver Hoxhën

Nga Thanas Mustaqi Më 14 prill 1945 krerët e Ballit Kombëtar të arratisur në Itali i sugjeronin Uashingtonit që...

Ujqit, 40 Fakte magjepsëse dhe interesante të ujkut

A keni frikë pak nga ujqit? Për mijëra vjet, qeniet njerëzore i kanë adhuruar ata, kanë frikë dhe madje i kanë urryer.

Recent Comments