6.1 C
Pristina
Friday, July 30, 2021
Home KAFSHËT Qeni shpëton “Bambin” nga mbytja

Qeni shpëton “Bambin” nga mbytja

“Harley”, qeni 6 vjeçar është heroi më i fundit në Facebook pasi shpëtoi një drenushë që rrezikonte të mbytej në liqen.

Pronarët e qenit postuan foto dhe video të ‘Harley’ në mes të liqenit ndërsa ndihmonte drenushën që të dilte në breg.

Lexo Edhe:

Gjëja e parë që shihni tregon shumë se çfarë mendoni për dashurinë dhe lidhjet në përgjithësi

“Nuk ja kam idenë sesi i vogli kishte hyrë në ujë, por Harley nuk u mendua dy herë dhe u hodh në veprim për ta shpëtuar atë”, tregojnë ata.Reklamë

Videoja u bë menjëherë virale dhe u shpërnda plot 250 mijë herë në rreth 1 javë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Dosja/ Musine Kokalari! Gruaja e 88 dosjeve, që i rezistoi 20 viteve burgim

Në arkivin e Shtetit ruhen 88 dosje për gruan e fortë që i rezistoi 20 viteve burgim dhe internimit të dhimbshëm në...

Gjëja më e keqe është të qëndrosh me persona që të bëjnë të ndihesh vetëm!

“Gjithmonë kam menduar se gjëja më e keqe në jetë është vetmia. Nuk është! Gjëja më e keqe është të qëndrosh me...

Sipas një studimi pushimet ndikojnë në mirëqenien tonë

Në fakt, studimet shkencore tregojnë se pushimi nga rutina e përditshme është thelbësor për një shëndet të mirë fizik dhe emocional.

Ja se çfarë përmban dokumenti i firmosur nga Ali Pashë Gucia dhe Hodo Bej Sokoli në Shkodër mbi Reformat e kërkuara nga shqiptarët te...

Nga Aurenc Bebja, Francë – 12 Maj 2020 “L’Univers” ka botuar, të dielën e 23 majit 1880, në faqen n°3, një...

Recent Comments