6.1 C
Pristina
Friday, June 18, 2021
Home VIDEO Tre gatopardë sulmojnë strucin, videoja që të lë pa frymë(Video)

Tre gatopardë sulmojnë strucin, videoja që të lë pa frymë(Video)

BBC publikoi pamjet e rralla ku tre gatopardë sulmojnë një struc, një episod i serisë dokumentare më të gjatë në Britani mbi botën natyrore, i cili është transmetuar që nga viti 1992 nga legjenda David Attenborough.

Pamjet u bënë virale dhe provokuan mijëra reagime.

Në YouTube, të njëjtat pamje nga viti 2017 fituan mbi 11 milion shikime. Shihni pse…

blob:https://www.facebook.com/7404f15c-bbfe-4d66-86ee-8a4ca6a29340

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Bukuri arbëreshe në sytë e një fotografi legjendar

MARIO TESTINO KUJTON ORIGJINËN... As fotografi shumë i njohur i modës, Mario Testino, nuk i ka rezistuar tundimit përballë...

RRlTENl shpejtësinë e internetit me këtë truk të thjeshtë

Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të h umbur pa internet. ProbIemet me...

Vetëm 1 në 5 persona mund të gjejnë gabim në këtë foto: A mund ta gjeni edhe ju?

Diçka që nuk mund të mjaftojnë kurrë janë mashtruest e trurit. Tani, të rinjtë e sotëm preferojnë të rrijnë...

Ku gjendet qyteti ilir Damastion?

Qyteti Damastion për të cilin janë bërë përpjekje të shumta që të lokalizohet përmendet të gjeografi dhe historiani i antikitetit Straboni (vitet...

Recent Comments