6.1 C
Pristina
Monday, August 2, 2021
Home VIDEO Arusha mundohet të kalojë rrugën me të vegjlit e saj, ata i...

Arusha mundohet të kalojë rrugën me të vegjlit e saj, ata i sjellin probleme!

Një qytetar anglez ka publikuara një video të rrallë të një Arushe duke kaluar rrugën në afërsi të qytetit.

Pamjet janë xhiruar nga makina, ku shihet se si arusha mundohet ta kalojë rrugën për në pjesë tjetër të malit, shkruan IndeksOnline

Përderisa ajo mundohet t’i bartë të vegjlit e saj nga njëra pjesë e rrugës në tjetrën, ata i shkaktojnë probleme duke e ndjekur nga pas.

Video është publikuar nga gazeta “The Sun”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Ja si mund ta largoni erën e cigareve nga rrobat dhe shtëpia

Si ta largoni erën e cigareve nga rrobat dhe shtëpia. Disa rekomandime për të eliminuar erën e cigareve dhe...

Ku i gjeni 99 shkallë, si 99 emrat e Zotit? – “XHAMIA E ÇUDITSHME”

Çdo ditë e hapur, për besimtarë dhe vizitorë, ndërsa hyrja është e lirë./Konica.al Xhamia e Pazarit të vjetër në...

Veshja dhe kostumet tradicionale të Beratit, nga më të veçantat në Shqipëri

Tradita e veshjes së banorëve të qytetit të Beratit është një nga më të veçantat në Shqipëri. Kjo për shkak edhe se...

Dashunija ndaj prindëve – Ndre Mjeda

Poezi nga Ndre Mjeda Me sy çilun afër djepit,Me kujdes e me dashtni,Për vaj tem tue hjekun zi,Tue shëndue...

Recent Comments