6.1 C
Pristina
Monday, March 1, 2021
Home KAFSHËT “Nuk isha unë”, e pabesueshme se si qeni ndihet fajtor për sherrin...

“Nuk isha unë”, e pabesueshme se si qeni ndihet fajtor për sherrin e bërë brenda shtëpisë, s’mund ta sheh pronarin në sy

Një qen gjerman kishte lëshuar çezmen e vaskës dhe do të kishte përmbytur shtëpinë e tij nëse pronari i tij nuk do të kishte shkuar në shtëpi herët për punë, shkruan Daily Mail, transmeton  IndeksOnline.

e ka pagëzuar Shiner, kohët e fundit mësoi të hapte dyert në shtëpinë e tij në Skiatook, OK, SHBA.

Pronari i tij Paige Bodden tha se ajo u kthye herët në shtëpi për të takuar dikë për të rregulluar ventilimin e saj të tharëses  dhe se në të kundërtën nuk do të kishte kapur vaskën me shpejtësi.

Ajo që është më e pazakont është reagimi i  qenit, kur pronari e pyet për fajin e bërë. Ai nuk mundet as t’ia lëshojë sytë, duke u ndier fajtor.

Pamjet:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

10 kafshë që janë në gjendje t’a mposhtin Luanin(Video)

Shumë pak kafshë janë të afta të luftojnë dhe të mposhtin një Luan, shkruan InforCulture,infoLuanët dihet se janë...

Si ishte Nju Jorku i dekadave më parë?(Foto)

Një fotograf me përvojë shumëvjeçare, vendosi t’i përkushtohej ngjyrosjes së pamjeve historike, që janë realizuar dekada më parë.

Tradita e pazakontë e mikeshave të nuses arbëreshe/Ja çfarë bënin ato

Një traditë e pazakontë zbatohej nga mikeshat e nuses arbëreshe para martese në Lungro, Kalabri. Para se një vajzë arbëreshe të martohej,...

Shikoni çfarë ndodh kur ndez 6000 fije shkrepëse njëherësh

Duket si një tortë gjigante, por nuk është e tillë. Megjithatë, le të quajmë një “tortë” me plot 6,000 fije shkrepëse. Sigurisht...

Recent Comments