Categories: Uncategorized

15 Shpikjet më interesante në botë

Idetë e dizenjatorëve shpesh herë përputhen me dëshirat tona.

Shpikjet e tyre për pajisjet shtëpiake dhe gjërat të tjera janë shumë funksionale për ne.

Bright side ka sjellur për ne 15 shpikjet më interesante, për të cilat ne kemi nevojë, transmeton Aktivpress.

Në vetëm pak minuta mund ta ktheni këtë dritare në ballkon./InforCulture.info

Një karrige për një familje të madhe

Dysheku që ju ofron mundësin të fleni të qetë dhe të përqafuar me të dashurit tuaj.

Me këtë ju do të mund t`i rregulloni vrimat në këpucët tuaj, të krijojnë varëse rrobash dhe madje të rregulloni kabllot e dëmtuara.

Çadra me paterne të fshehura. Ato shfaqen kur çadra është e lagur.

Ngjyrat pa emër

Llamba që duken si hëna.

Shisha prej drurit që jep një shije më të mirë të verës.

Llamba me LED, e cila ka ndriçim të mjaftueshëm.

Lavatriçja e cila na lejon të fusim rroba në të edhe pasi e kemi lëshuar të punoj.

Një llambadar gjigant në formë të pemës.

Top kundër stresit.

Kontejnerët që hapen në kohë të caktuar. Ide e mirë për personat në diet.

Dizajne të karrigave të inspiruar nga Picasso.

Kapak i përshtatshëm për të gjitha tenxheret.

Shpikje funksionale, pasi me këtë ne do të mundemi të bëjmë foto me qenin tonë.

In For Culture

Recent Posts

Inaugurimi i presidentit të parë të SHBA, George Washington: Mund të kishte qenë Mbret, zgjodhi diçka shumë më thjesht

Më 30 prill 1789, George Washington u inagurua si Presidenti i parë i Shteteve të…

53 seconds ago

1990/ Një letër në xhepin e të vrarit në kufi(Foto)

Nga Kastriot Dervishi Më datën 25.5.1990, rreth orës 24.00, rreth 200 metra larg kufirit, në…

18 mins ago

Konflikti diplomatik postar në Shkodër në 1888

Nga Aurenc Bebja, Francë “Le Siècle” ka botuar, të mërkurën e 24 tetorit 1888, në ballinë, një…

2 hours ago

Ja kafshët që ruajnë distancën sociale në rast pandemie

Teksa pandemia e koronavirusit po bëhet një normalitet me njerëzit, distanca sociale është bërë pjesë…

3 hours ago

E ndërtuar mbi një ujëvarë, njihuni me urën më të veçantë(Foto)

Një arkitekt norvegjez ka arritur të ndërtojë një urë spektakolare mbi ujëvarën Vøringsfossen, një atraksion…

3 hours ago

Gripi spanjoll: Si dukej bota pas pandemisë së vitit 1918

Nëse nuk keni dëgjuar për pandeminë e gripit spanjoll, kriza e koronavirusit ndoshta ka tërhequr…

4 hours ago