6.1 C
Pristina
Tuesday, May 11, 2021
Home KËSHILLA Krijoni maskën tuaj mbrojtëse për tre sekonda (VIDEO)

Krijoni maskën tuaj mbrojtëse për tre sekonda (VIDEO)

Ndërsa koronavirusi përhapet në të gjithë botën, paniku rritet dhe ka mungesë të maskave.
Shikoni një video të shkurtër se si të bëni një maskë në tre sekonda, transmeton lajmi.net.

Gjithçka që ju nevojitet është një pecetë dhe dy goma. Ajo që duhet të dini është se duhet ta ndërroni shpesh këtë maskë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Misteri i “Qytetit të të vdekurve”(Foto)

Në një fshat të largët rus, të quajtur Dargavs, gjendet një varrezë masive mesjetare e përmasave të mëdha. I quajtur “Qyteti i...

Ku ndodhet universiteti më i vjetër në botë dhe si u themelua nga një grua myslimane

Për shekuj me radhë, njerëz të shumtë kanë shkuar në qytetin Fez të Marokut në kërkim të njohurive nga librat e ruajtura...

Zef Kolombi: (1907-1949) piktor i shquar shqiptar

Zef Kolombi lindi më 9 mars 1907, në Sarajevë në një familje shkodrane. Babai i tij, Gjoni, ishte pronar i një hoteli...

Ilirët ishin superiorë ndaj grekëve, zbulim qe tronditi shkollën historinë

Janë gjetur dhjetëra enë helene, e në të njëjtën hapësirë, jo më të madhe se gjysmë metri katror, është gjetur një sasi...

Recent Comments