Categories: KËSHILLA

Disa nga aktivitetet që mund t’i realizoni në shtëpi me fëmijët tuaj gjatë kësaj periudhe

Në shumë vende ku tashmë është i pranishëm virusi corona, familjet janë vetë-izoluar që të mbrohen nga ai.

Gjatë kësaj periudhe të karantinës është mirë që fëmijët t’i mbani larg ekraneve dhe shfrytëzoni kohën në mënyrën e duhur duke krijuar aktivitete të ndryshme shkruan GazetaShneta.

Në vazhdim, ju sugjerojmë të ndiqni video-n që përmbanë aktivitete te llojllojshme dhe kreative \

Video e marrë nga : 5-Minutes Crafts Play

In For Culture

Recent Posts

Propozimi amerikan në ’45: Shqipëria të japë Shkodrën e të marrë Kosovën…

“Shqipëria të marrë pjesë nga Jugosllavia e Jugut me popullsi shqiptare dhe ta kompensojë atë…

1 day ago

Ide për shkrepje fotografish kreative (FOTO)

Fotografitë, si në letër e po ashtu edhe digjitale mund të shkatërrohen. Por emocionet dhe…

1 day ago

Stela e ushtarit ilir Bato nga Kaliqani i Istogut

Shkruan: Haxhi Mehmetaj Nga ky mbishkrim kuptojmë që kemi të bëjmë më një monument varri…

2 days ago

Hebrenjtë në Shqipërinë e besës

Kastriot Kotoni Popujt e Mesdheut kanë pikëtakimet e tyre të hershme qysh në ngjizjen e…

2 days ago

Konsumoni 2 mollë në ditë, ja çfarë do ndodh me organizmin

Nëse ekziston një frut që të bën shumë mirë ajo është molla. Nuk është ekzagjerim.…

2 days ago

Keni probleme me tretjen? Ja formula ideale

Konstipacioni, plogështia dhe problemet me stomakun janë shenja paralajmëruese që sistemi tretës nuk po funksionon…

2 days ago