Categories: SHKENCË/TECH

Motorola ka filluar shitjen e smartfonit të palosshëm Razr edhe në ngjyrë ari

Të gjithë ata që kanë 1,370 euro për t’i shpenzuar në një smartfon me dukje atraktive, atëherë Motorola ofron një mundësi të përshtatshme.

Kjo mundësia është smartfoni i palosshëm Razr, që tani vjen në ngjyrë ari dhe dallon prej modelit tjetër, që është në tërësi me ngjyrë të zezë.

Gjatë muajit shkurt, ishin shpërndarë disa pamje, që e tregon këtë model, që kishte përfundime me po këtë ngjyrë. Derisa në reklamë, shihet që ngjyra e shndritshme ka mbetur sërish dhe kështu do të duket edhe kur t del prej prodhimit.

Gjërat tjera mbesin të njëjtë si procesori Snapdragon 710, 6GB RAM, 128 gigabajt memorie dhe kamerë me 16 megapixel. Në të njëjtën kohë, vazhdon të ketë bateri të dobët dhe qëndrueshmëri jo të duhur.

Blerja e smartfonit të palosshëm Razr, mund të bëhet nëpërmjet ueb-faqes së Motoroles, derisa duhet pritur një kohë derisa të bëhet dërgesa te klienti.

In For Culture

Recent Posts

Ja çfarë nuk duhet të shkruani kurrë në CV-në tuaj

Cila klishe e rezymesë është më e çuditshmja që mund të lexohet? Sipas revistës Time:…

17 mins ago

Çfarë ndodh nëse shtypni këtë numër në Google(Foto)

Ajo çfarë po i habit njerëzit kohët e fundit është një numër të cilin po…

26 mins ago

1989/ Si erdhi interneti në Tiranë dhe cili ishte portali i parë

Ishte viti 1989. Në Universitetin Politeknik i Tiranës (UPT) ndodhi një ngjarje historike: lidhja e…

43 mins ago

Bëni kujdes nëse shihni një monedhë si kjo në derën e makinës

Nëse shihni një monedhë të ngjeshur si kjo në derën e makinës suaj, veproni menjëherë!…

1 hour ago

10 vendet më misterioze në botë, ndër to edhe një qytet shqiptar

Janë disa vende në botë që na lejojnë të lidhemi me hyjnoren. Këta janë vende…

2 hours ago

Harta e OKB-së, zbuloni si do të jenë shqiptarët në vitin 2060

Plakja e popullsisë dhe emigracioni do të bëjnë që në vitin 2060, mosha mesatare e…

2 hours ago