6.1 C
Pristina
Tuesday, February 27, 2024
Home Parent Post Sample Title Attachment Sample Title

Attachment Page Sample Title

attachment img sample alt
Sample attachment description.

Most Read

Diabeti i tipit 2 shkakton dhimbje në shpinë

    Njerëzit me diabet të tipit 2 janë në rrezik të lartë për disa sëmundje dhe komplikime shëndetësore, duke përfshirë dhimbjen e shpinës. Studiuesit nga Universiteti...

Ekspertët japin paralajmërimin, ja pse nuk duhet të merrni paracetamola rregullisht

    Shumë njerëz mbështeten në hapa qetësues për sëmundje dhe lëndime të ndryshme. Problemet e zakonshme si dhimbja e kokës, dhimbjet e shpinës dhe temperaturat mund...

“E nget kalin si një shqiptar”, për cfarë e përdornin francezët këtë shprehje?

    Egzistojnë dokumente italiane që rrëfejnë për lavdinë që kishte kalorësia shqiptare. Një nga ato dokumente tregon se si Skënderbeu e shpëtoi mbretin Ferdinand të...

Magjia që i ndodh trupit tuaj nëse hani një mollë çdo ditë

    Mollët, luleshtrydhet dhe disa fruta të tjera janë shumë të shëndetshme për organizmin. Ato përmbajnë një substancë natyrale e cila sipas studimeve mund të...