6.1 C
Pristina
Wednesday, July 10, 2024
Home Bitcoin Trading

Bitcoin Trading

Most Read

Shqiptarët u bënë thirrje osmanëve për t’i mbrojtur nga asimilimi serb

Prezenca e parë e osmanëve në trojet tona shënohet në vitin 1385 në një ngjarje “të harruar” historike të cilën rrallë ose fare e...

Rusia e cila e luftoi për mbi 13 herë P. Osmane dhe Nena Hatune!

Turqia kujton luftën osmano-ruse e zhvilluar gjatë luftës së parë botërore, ku nga ngricat, t’ftoftit e sëmundjet vdiqën mbi 90.000 osmanli. Kjo është një ndër...

Ngjyrat befasuese që duhet t’i vishni gjatë verës për të qëndruar të freskët

Me temperaturat e larta tani në këtë sezon vere, shumë prej nesh do të përpiqemi të freskohemi. Të gjithë i dimë këshillat thelbësore për të...

Bimët mediterane në ballkonin tuaj: Si të kultivoni rigonin në saksi

Nëse gjithmonë keni dashur të kultivoni rigon në ballkonin tuaj, po ju japim disa këshilla të dobishme Rigoni është bimë e qëndrueshme shumëvjeçare që mund...