6.1 C
Pristina
Wednesday, December 1, 2021
Home KURIOZITETE Prezantohet iPhone 13 Pro Max që kushton 9,150 dollarë me dhëmb T-Rex...

Prezantohet iPhone 13 Pro Max që kushton 9,150 dollarë me dhëmb T-Rex 80 milionë vjeçar

Po, e keni lexuar mirë –  ky është iPhone 13 Pro Max, i cili ka një “dhëmb dinozauri” në të.

Në anën e pasme të këtij telefoni është një dhëmb dinozauri T-Rex dhe celulari kushton 9150 dollarë.

Dhëmbi i dinozaurit T-Rex i vendosur në telefon është 80 milionë vjet i vjetër.

Ekziston gjithashtu një pamje 3D e T-Rex në pjesën e pasme të telefonit.

Janë bërë vetëm shtatë modele dhe duket qartë se janë shitur në pak sekonda. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Formula e saktë që ju llogarit sa orë duhet të flini

Për shumë njerëz, koha e zgjimit është e njëjtë, por koha e fjetjes ndryshon në varësi të jetës sociale, orarit të punës...

A mund ta gjeni insektin që e ka ngjyrën ndryshe nga të tjerët

Këtë herë do të testoni shikimin tuaj me një figurë ku shihen disa insekte njësoj, por njërës prej tyre i ndryshon pak...

Vdekja e njeriut dhe pasvdekja në artin e fotografisë botërore dhe asaj shqiptare

Qerim VRIONI Studiues i artit fotografik Shkencërisht, vdekjaështë ndërprerja e plotë e jetës së një organizmi të...

Mënyra më e mirë për të hequr gërvishjet e vogla nga syzet

Nëse nuk keni një shtresë të shtrenjtë kundër gërvishtjeve ose nuk kujdeseni vërtet për syzet tuaja, me kalimin e kohës do të...

Recent Comments