6.1 C
Pristina
Tuesday, December 7, 2021
Home VIDEO Përballje mes ujqve e qenve: ‘Luftë’ të tillë nuk keni parë ndonjëherë

Përballje mes ujqve e qenve: ‘Luftë’ të tillë nuk keni parë ndonjëherë

Një video e postuar në Facebook ku tregon përleshjen mes disa ujqërve e qenve, patjetër se duhet ta shihni, shkruan Gazeta Metro.

Videoja tregon kafshët duke u përbllur me njëra tjetrën, derisa shihen dhjetëra sosh.

Aty shihet ‘’beteja’’ e madhe që zhvillojnë kafshët mes vete, derisa asnjëri nga ta nuk del fitues.

Më poshtë videoja e momentit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Pse flemë? Shkencëtarët nuk e dinë ende, por e kanë një hipotezë

Të gjitha kafshët flenë, madje edhe krimbi i rrumbullakët dhe i vogël Caenorhabditis elegans. Shkencëtarët janë përpjekur prej kohësh që ta kuptojnë pse ndodh gjumi. Ata kanë bërëshumë prova me minjtë në laborator, por të...

“Ja pse shqiptarët kanë sukses kur largohen nga Atdheu?”

Eksperti i Turizmit, Auron Tare, përmes një postimi në facebook ka sjellë në vëmendjen e ndjekësve të tij rastin e George Tames,...

Ky ushqim në mëngjes mbron imunitetin dhe mban larg gripin

Me ardhjen e vjeshtës vijnë edhe infeksionet virale të cilat tashmë në periudhë pandemie bëhen akoma më të rënda.

“Pallati Stratigò”, dëshmi e kulturës arbëreshe që prej vitit 1533

Foto Ilustrim: Pallati Stratigò Pallati Stratigò, është një ndër ndërtesat më të njohura në Lungro, një nga “qytezat e...

Recent Comments