6.1 C
Pristina
Monday, December 6, 2021
Home KURIOZITETE A mund ta gjeni për 5 sekonda domaten në mes të mollave?

A mund ta gjeni për 5 sekonda domaten në mes të mollave?

A jeni të vëmendshëm ndaj detajeve? Nëse po, atëherë është koha ta stërvisni trurin.

Ka disa enigma që mund t’ju ngatërrojnë mendjen, por ka edhe prej tyre, që mbase i zgjidhni me lehtësi.

Më poshtë, ju sjellim një imazh, të publikuar nga Bright Side, në të cilin testoni veten.

A mund ta gjeni domaten në mes të mollave?

Nëse nuk arritët ta gjeni, rezultatin e keni më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

“Ja pse shqiptarët kanë sukses kur largohen nga Atdheu?”

Eksperti i Turizmit, Auron Tare, përmes një postimi në facebook ka sjellë në vëmendjen e ndjekësve të tij rastin e George Tames,...

Ky ushqim në mëngjes mbron imunitetin dhe mban larg gripin

Me ardhjen e vjeshtës vijnë edhe infeksionet virale të cilat tashmë në periudhë pandemie bëhen akoma më të rënda.

“Pallati Stratigò”, dëshmi e kulturës arbëreshe që prej vitit 1533

Foto Ilustrim: Pallati Stratigò Pallati Stratigò, është një ndër ndërtesat më të njohura në Lungro, një nga “qytezat e...

Shkronjat shqipe të Naum Veqilharxhit

RILINDJA KOMBËTARE  I pari ideolog i periudhës së Rilindjes Kombëtare Shqiptare, mendimtar i shquar iluminist e veprimtar i shkollës...

Recent Comments