6.1 C
Pristina
Wednesday, December 1, 2021
Home KAFSHËT Njihuni me 15 kafshët më të çuditshme në botë

Njihuni me 15 kafshët më të çuditshme në botë

Kafshët, sidomos ato shtëpiaket, janë shumë të dashura për njerëzit.

Megjithatë, ka të tilla, të cilat në momentin që i shohim, na japin një ndjenjë jo të mire.

Dhe për të vërtetuar këtë, Brightside, ka sjellë fotot e disa prej kafshëve më të çuditshme, por edhe të frikshme, në botë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Vdekja e njeriut dhe pasvdekja në artin e fotografisë botërore dhe asaj shqiptare

Qerim VRIONI Studiues i artit fotografik Shkencërisht, vdekjaështë ndërprerja e plotë e jetës së një organizmi të...

Mënyra më e mirë për të hequr gërvishjet e vogla nga syzet

Nëse nuk keni një shtresë të shtrenjtë kundër gërvishtjeve ose nuk kujdeseni vërtet për syzet tuaja, me kalimin e kohës do të...

Konica: Sa e sa marrëzi, sa e sa poshtërsi e krime, janë bërë në emër të së gjorës Shqipëri!

Prozator dhe poet, publicist dhe estetist, kritik letrar dhe përkthyes, me veprën e tij Faik Konica pasuroi dhe ngriti në lartësi të...

Iphone me çmimin marramendës, veçantia e tij

Një Iphone 12 është vlerësuar me çmim marramendës. Ai është i dizajnuar nga marka luksoze ruse Caviar dhe ka...

Recent Comments