6.1 C
Pristina
Monday, October 18, 2021
Home ART Robert De Niro dhe Al Pacino kanë gjatësi të trupit gati të...

Robert De Niro dhe Al Pacino kanë gjatësi të trupit gati të njejtë, por në filmin ‘Irishman’, De Niro duket gjigant..

Daut Dauti

Robert De Niro dhe Al Pacino kanë gjatësi të trupit gati të njejtë, por në filmin ‘Irishman’, De Niro duket gjigant. Kjo është për shkak se Frank Sheeran, rolin e të cilit e luan De Niro, ka qenë i gjatë 1. 93 m.
Që të dy aktorët janë në moshë të pleqërisë, por në fytyrë duken më të rinj për shkak se rrudhat ua kanë reduktuar me teknologji. Si duket teknologjia nuk bënë punë në rritjen e gjatësisë së trupit dhe De Niros i është dashur të mbathë këpucë të larta me të cilat do të dukej qesharak sikur të shiheshin në film. Në filma ka edhe mashtrime tjera që ne nuk i shohim.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Këngë për lisin me rrënjë shekullore, Aristidh Kolën e shqiptarisë

Nga: Abdurahim Ashiku Meditime me një pikë loti rrudhave të jetës Në 15-vjetorin e IKJES Të...

Krapi Koi, nga tryeza deri te simboli i statusit: Përse ky peshk vlen deri në dy milionë dollarë

Koi në Japoni është simbol i dashurisë dhe i miqësisë Vitin e kaluar Krapi koi është shpallur peshk kombëtar...

Ndërtimet më ekstreme në planet (Video)

Nga ndërtimi i një hekurudhe në nxehtësinë e vrastare të shkretëtirës deri në rinovimin e një stacioni kërkimor në një nga vendet...

Wilhelm Röntgen, gjerman që zbulou rrezet-x, fizikanti që tejpërçoi brenda nesh shikimin

Ai ishte një prej atyre mendjeve krijuese, pasioni dhe përkushtimi i të cilit i dhuroi botës një dimenison të ri njohës, e...

Recent Comments