6.1 C
Pristina
Thursday, September 16, 2021
Home VIDEO Çfarë pamje, 15 ndërtesa shemben njëkohësisht

Çfarë pamje, 15 ndërtesa shemben njëkohësisht

Autoritetet në Kinë shembën njëkohësisht 15 ndërtesa shumëkatëshe, të cilat ishin të braktisura.

Ndonëse ishin dashur vite për t’i ndërtuar, 15 qiellgërvishtësit ishin dëmtuar rëndë nga reshjet dhe për këtë arsye ishte vendosur shembja e tyre për të shmangur ndonjë incident të mundshëm.

Pamjet e shembjes së 15 ndërtesave janë me të vërtetë mbresëlënëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Lista me 30 të pasurit që u vranë dhe grabitën nga regjimi komunist

Edhe pse nuk ishin përfshirë kundër sistemit, ata u ekzekutuan, dënuan dhe internuan pasi ishin të pasur dhe iu sekuestrua çdo pronë...

Ja si dukej kalendari i lashtë Shqiptar

Populli shqiptar ka patur që në kohëra të lashta një kalendar të vetin, i cili është kalendar unik në botë përkah veçoritë...

Si e bëjnë bletët mjaltin?

Këtu janë udhëzimet hap pas hapi që bletët përdorin për të bërë prodhimin e tyre të shurupit. 1. Mjalti...

Misteri/ Uji merr ngjyrën e gjákut ashtu siç përmendet edhe në Bibël

Në rajonin Biblik të Moabit në Jordani ka ndodhur një fenomen shumë i çuditshëm, teksa një pellg uji pranë Detit të Vdékur...

Recent Comments