6.1 C
Pristina
Saturday, July 31, 2021
Home KAFSHËT Maçoku më nervoz që keni parë ndonjëherë

Maçoku më nervoz që keni parë ndonjëherë

Fytyra e këtij maçoku nga Ohio, është më nervozja që mund të keni parë ndonjëherë.

Mbase në brendësi është i lumtur, fytyra e tij e tregon të kundërtën. Struktura e fytyrës së këtij maçoku shumë të dashur, është gjithmonë nervoze.

Giggles, është emri i tij. Në shqip ky emër do të thoshte qeshje nën hundë. Por pas kësaj fytyre, sipas adoptuesit të maçokut, fshihet një shpirt i butë e i dashur, shkruan BoredPanda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Dosja/ Musine Kokalari! Gruaja e 88 dosjeve, që i rezistoi 20 viteve burgim

Në arkivin e Shtetit ruhen 88 dosje për gruan e fortë që i rezistoi 20 viteve burgim dhe internimit të dhimbshëm në...

Gjëja më e keqe është të qëndrosh me persona që të bëjnë të ndihesh vetëm!

“Gjithmonë kam menduar se gjëja më e keqe në jetë është vetmia. Nuk është! Gjëja më e keqe është të qëndrosh me...

Sipas një studimi pushimet ndikojnë në mirëqenien tonë

Në fakt, studimet shkencore tregojnë se pushimi nga rutina e përditshme është thelbësor për një shëndet të mirë fizik dhe emocional.

Ja se çfarë përmban dokumenti i firmosur nga Ali Pashë Gucia dhe Hodo Bej Sokoli në Shkodër mbi Reformat e kërkuara nga shqiptarët te...

Nga Aurenc Bebja, Francë – 12 Maj 2020 “L’Univers” ka botuar, të dielën e 23 majit 1880, në faqen n°3, një...

Recent Comments