6.1 C
Pristina
Thursday, September 23, 2021
Home SOCIALE Kërkohet ndihmë për shërimin e Orgesës nga Mitrovica(Foto)

Kërkohet ndihmë për shërimin e Orgesës nga Mitrovica(Foto)

APEL PER NDIHME !!

Qytetari nga Mitrovica kërkon ndihmë nga ju për shërimin e vajzës së tij Orgesës.

Arian Xhaka, qytetar nga Mitrovica ka kërkuar nga qytetarët që t’i dalin në ndihmë me të holla në mënyrë që të ketë mundësi t’a dërgojë vajzën e tij për shërim në Turqi,shkruan InforCulture.info

Orgesa Xhaka është e diagnostifikuar me Cushing syndrome,dhe shërimi i saj është i mundur vetëm jashtë vendit.

Arian Xhaka ka kërkuar ndihmë përmes një statusi në facebook:

Postimi i plotë nga Xhaka:

Vajza ime eshte diagnostifikuar me Cushing syndrome.Miq te dashur kam nevoj per ndihmen tuaj financiare me aq sa keni mundesi qe ajo te filloj trajtimin e saj ne Turqi.
Nje ndihme e vogel e juaja eshte shume per ne pres mirekuptim.Numri i llogaris bankare gjendet poshte!

**KONTO VALIDE

Image may contain: text that says "meofeneficiary: Address: ENEFICIARY's BANK Name of Bank: Branch of Bank: LIRIE XHAKA RR BISLIM TREPCA, MITROVICE 40000 Swift Code: Banka Kombetare Tregtare Correspondent Banks: 750 BKT- Mitrovice Branch NCBAXKPR Bank KTKOSOVA DEUTSCHE BANK FRANKFURT RAIFFEISEN INTERNATIONAL VIENNA BKIKOSOVA-DEUTSCHE BANK -FRANKFURT AM MAIN- AM MAIN-GERMANY BKT KOSOVA-DEUTSCHE BANK AG FRANKFURT MAIN-GERMANY RAIFFEISEN BANK ERNATIONAL AG VIENNA AKTIF ATIRIM BANKASIA.S TURK AG Currency EUR EUR SWIFT SWIFTCDE DEUTDEFFXXX RZBAATWWXXX DEUTDEFFXXX Payment Details: GBP USD TRY EUR DEUTDEFFXXX RZBAATWWXXX CAYTTRISXXX KTEFTRISXXX Banka Kombetare Tregtare Sh.a. Kosova Rr. Ukshin Qyteza Pejton, Prishtine Kosove Tel: +381 (0)38 666 Fax: +383(0)38 222 906 www.bkt-ks.com"

*****JU LUTEM GJENI TE GJITHA INFORMATAT E DETAJUARA NE FOTOT ME POSHTE****

Image may contain: 2 people, people standing and indoor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Letrat e pabotuara, si Alois Hitler e nxiti djalin e tij të bëhej përbindëshi që e njohin të gjithë

Figura e Adolf Hitlerit, vazhdon të mbetet një temë e rëndësishme e diskutimeve në mjedisin e sotëm akademik. Në fillim të këtij...

Figura e shtrembëruar e Ali Pashë Tepelenës në dramaturgjinë perëndimore

Refik Kadija Vdekja tragjike e Ali Pashë Tepelenës më 25 janar 1822 bëri jehonë në Evropë dhe nxiti interesin...

A duhet të bëhet doza e tretë e Pfizer, FDA del me rekomandim: Vetëm për personat e kësaj moshe

Një komitet i Administratës Amerikane të Ushqimit dhe Barnave hodhi poshtë kërkesën e kompanisë Pfizer për të injektuar në masë një dozë...

Arkeologët rrugës për të gjetur një qytet antik të zhdukur në Meksikë

Gjurmë të fshehura të një qyteti të madh antik në Meksikë janë zbuluar pasi që LIDAR (Zbulimi me anë të laserit të...

Recent Comments