6.1 C
Pristina
Friday, June 18, 2021
Home SHKENCË/TECH 7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë jetën!

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë jetën!

1. Dropbox

I vetmi vend ku mund të ruani pa frikë miliona fotot që shkrepni, pa qenë nevoja të fshini asnjë prej tyre. Detyra juaj është thjesht t’i organizoni nëpër albume.

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë

2. Mint

Nëse keni nevojë për një orientim me buxhetin, shkarkoni këtë program.

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë

3. 24me

Një kalendar që ka të shënuar çdo gjë që ke për të bërë gjatë 24 orëve.

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë

4. Reminders

Nëse ke probleme me memorien dhe shquhesh për aftësinë e harrimit të gjërave, kjo mund të të shpëtojë.

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë

5. The Vault

Me këtë program nuk ka shanse t’ju humbasë asnjë fjalëkalim dhe mbi të gjitha, jeni në duar të sigurta.

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë

6. Stylebook

S’ka nevojë të mendoheni si do të kombinoheni çdo mëngjes. Me këtë program kurseni kohë dhe dukeni përditë stil.

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë

7. ActiveInbox

Endërr për organizimin e email-ve.

7 aplikacione që ju duhen për të organizuar gjithë

M

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Bukuri arbëreshe në sytë e një fotografi legjendar

MARIO TESTINO KUJTON ORIGJINËN... As fotografi shumë i njohur i modës, Mario Testino, nuk i ka rezistuar tundimit përballë...

RRlTENl shpejtësinë e internetit me këtë truk të thjeshtë

Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të h umbur pa internet. ProbIemet me...

Vetëm 1 në 5 persona mund të gjejnë gabim në këtë foto: A mund ta gjeni edhe ju?

Diçka që nuk mund të mjaftojnë kurrë janë mashtruest e trurit. Tani, të rinjtë e sotëm preferojnë të rrijnë...

Ku gjendet qyteti ilir Damastion?

Qyteti Damastion për të cilin janë bërë përpjekje të shumta që të lokalizohet përmendet të gjeografi dhe historiani i antikitetit Straboni (vitet...

Recent Comments