6.1 C
Pristina
Sunday, March 7, 2021
Home KURIOZITETE A e dini çfarë ndodh me gomën gjatë ngasjes në rrugë? Pamje...

A e dini çfarë ndodh me gomën gjatë ngasjes në rrugë? Pamje brenda saj

A e dini çfarë ndodh me gomën gjatë ngasjes në rrugë? Pamje brenda saj

A keni menduar ndonjëherë se si duken gomat e veturës tuaj nga brenda?

Një video e publikuar nga “Warped Perception” në Youtube, tregon se si duket një gomë e veturës derisa kjo e fundit është në lëvizje.

Personi që ka bërë videon, ka futur një kamerë GoPro brenda gomës së veturës.

Përveç përkuljes së gomës nga rrugët e dëmtuara, mund të shihni edhe gurë të vegjël mbase, të cilët “udhëtojnë nëpër këtë kanal të mbyllur.

mbyllur.https://www.televizioni.tv/embed/9OcJR5nUeMKCCm7 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kur Gjilani kishte karnavale(Foto)

Deri në mesin e viteve ‘60-të të shekullit të kaluar, në Gjilan organizohej karnavali i qytetit. Ky karnaval ka qenë i vetmi...

301 TË SHËRUAR DHE 548 RASTE ME COVID-19!

301 TË SHËRUAR DHE 548 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare...

Kush ishte mësuesi i parë i shkollës së parë shqipe

Sot shqiptarët në të gjitha shtetet ku jetojnë festojnë 7 Marsin – Ditën e Mësuesit.Shkolla shqipe, që njihet...

Recent Comments