6.1 C
Pristina
Tuesday, July 27, 2021
Home KURIOZITETE Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të marrë atë që...

Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të marrë atë që i takon!

Mund të shihni ngado gjurmë shtëpisë, aeroplanësh, varkash, objektesh. Ato dikur janë përdorur, por më pas u braktisën sepse diçka e re ua zuri vendin.

Kjo i dha një shans natyrës për të kërkuar të drejtën e saj. Në këto foto, do të shihni se, natyra gjithmonë e gjen një mënyrë për të marrë atë që i takon./dritare.net/InforCulture.info

Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të
Foto/ Natyra e gjen gjithmonë një mënyrë për të

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Sa ishte i gjatë Skënderbeu?

Kur është fjala për ato personalitete që kanë lënë shumë gjurmë në histori, kureshtja njerëzore kërkon të mësojë për ta edhe...

Kafeja e mëngjesit, ja kur është orari më i përshtatshëm për shëndetin

Ne priremi të mendojmë për kortizolin si “hormonin e stresit”, sepse sekretohet në sasi më të larta kur ndiejmë tendosje ose tension...

Tymi i cigares lë shenja të pakthyeshme në lëkurë: Ja cilat janë shenjat e “fytyrës së tymosur”

Nëse pini cigare, me siguri jeni të vetëdijshëm për ndikimet qëmund të ketë cigarja tek zemra, mushkëritë dhe tek truri. Por pirja...

Revolta e Qafë Barit,Në krye të torurave komandanti Edmond Caja

Përmes një informacioni të mbledhur prej dëshmitarëve okularë, Instituti i Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit (ISKPK), ndërton jo vetëm ngjarjen...

Recent Comments