6.1 C
Pristina
Friday, February 26, 2021
Home Uncategorized Si të personalizoni një kornizë për foto?

Si të personalizoni një kornizë për foto?

Materialet që ju nevojiten për këtë proces janë:

-kornizë e vjetër
-rruaza të tejdukshme
-ngjitës
-sprai me ngjyrë

Relizimi:

Merrni kornizën dhe lyejeni me sprai me ngjyrë gri ose ngjyrë ari. Lëreni të thahet dhe në pas filloni të ngjisni rruazat si në foto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kush i nëmi “Bjeshkët e Nemuna”?

Nga: Mehmet EleziSipas njoftimit që dha media kah fundi i gushtit 2013, ato ditë artisti holandez Jaap van’t...

Ja çfarë i konsideronte shqiptarët Adolf Hitler

Lideri nazist i Gjermanisë, shqiptarët i konsideronte për "racë të pastër ariane", për “trima dhe fisnikë”, kurse Shqipërinë e cilësonte "vend të...

Harta greke e gjakut dhe e zjarrit në Shqipërinë e jugut

Ndonjëherë janë bërë polemika në lidhje me krimet greke në territorin tonë gjatë Luftës së Parë Botërore. Grekët përdorin tezën se këto...

Çfarë janë vrimat e zeza dhe si krijohen – Gjithçka që duhet të dini për to

Vrimat e zeza janë një prej gjërave më të çuditshme në ekzistencë, gjithçka për to duket sikur nuk ka fare kuptim, shkruan...

Recent Comments